Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego
Z ogromną przyjemnością informujemy, iż Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie po raz jedenasty został wyróżniony Certyfikatem „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego".
Plany kształcenia na II półrocze 2022 roku.
Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi planami kształcenia na I półrocze 2022 roku (placówka szkoleniowa w Rzeszowie).
Profil na Facebooku.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do polubienia i zapozniania się z naszym profilem na Facebooku "Pielęgniarki na platformie".

Nagrody dla firmy OKPPiP

 • Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2019

  Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2019

  Zarząd i pracownicy Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie z przyjemnością informują, iż po raz dziewiąty zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego".

  Certyfikat przyznawany jest przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie od 2002 roku, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa. Wyróżnienie to jest świadectwem rzetelności i solidności firmy oraz gwarancją prestiżu i wysokiej pozycji. Certyfikat może otrzymać firma, która cieszy się pozytywną opinią w środowisku ekonomicznym, osiąga wysokie wyniki finansowe, a także wywiązuje się z wszelkich zobowiązań wobec pracowników oraz kontrahentów. Certyfikat wręczono w dniu 12 czerwca 2019 r. w Filharmonii Podkarpackiej. Nagrodę odebrała Prezes Zarządu OKPPiP dr n. hum. Joanna Przybek – Mita. Kapituła przyznająca Certyfikat uznała firmę OKPPiP za wiarygodnego partnera biznesowego województwa podkarpackiego na okres od 20.06.2019 r. do 11.06.2020 r. Nagroda została przyznana naszej firmie po raz dziewiąty.

 • Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2018

  Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2018

  Zarząd i pracownicy Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie z przyjemnością informują, iż po raz ósmy zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego".

  Certyfikat przyznawany jest przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie od 2002 roku, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa. Wyróżnienie to jest świadectwem rzetelności i solidności firmy oraz gwarancją prestiżu i wysokiej pozycji. Certyfikat może otrzymać firma, która cieszy się pozytywną opinią w środowisku ekonomicznym, osiąga wysokie wyniki finansowe, a także wywiązuje się z wszelkich zobowiązań. Certyfikat wręczono w dniu 20 czerwca 2018 r. w Filharmonii Podkarpackiej. Nagrodę odebrała Prezes Zarządu OKPPiP dr n. hum. Joanna Przybek – Mita. Kapituła przyznająca Certyfikat uznała firmę OKPPiP za wiarygodnego partnera biznesowego województwa podkarpackiego na okres od 22.06.2018 r. do 20.06.2019 r. Nagroda została przyznana naszej firmie po raz ósmy.

 • Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2017

  Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2017

  Zarząd i pracownicy Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie z przyjemnością informują, iż kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem „WIARYGODNA FIRMA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO”.

  Certyfikat przyznawany jest przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie od 2002 roku, pod honorowym patronatem marszałka województwa. Wyróżnienie to jest świadectwem rzetelności i solidności firmy oraz gwarancją prestiżu i wysokiej pozycji. Certyfikat może otrzymać firma, która cieszy się pozytywną opinią w środowisku ekonomicznym, osiąga wysokie wyniki finansowe, a także wywiązuje się z wszelkich zobowiązań podatkowych. Certyfikat wręczono w dniu 20 czerwca 2017 r. w Filharmonii Podkarpackiej. Nagrodę odebrała Prezes Zarządu OKPPiP dr n. hum. Joanna Przybek – Mita oraz główny księgowy mgr Grzegorz Buczyński. Kapituła przyznająca Certyfikat uznała firmę OKPPiP za wiarygodnego partnera biznesowego województwa podkarpackiego na okres od 22.06.2017 r. do 21.06.2018 r. Nagroda została przyznana naszej firmie po raz siódmy.

 • Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2016

  Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2016

  Zarząd i pracownicy Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie z przyjemnością informują, iż kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego".

  Certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” przyznawany jest przez Izby Przemysłowo-Handlowe w Rzeszowie od 2002 roku, pod honorowym patronatem marszałka województwa. Wyróżnienie to jest świadectwem rzetelności i solidności firmy oraz gwarancją prestiżu i wysokiej pozycji. Certyfikat Wiarygodności może otrzymać firma, która cieszy się pozytywną opinią w środowisku ekonomicznym, osiąga wysokie wyniki finansowe, a także wywiązuje się z wszelkich zobowiązań względem kontrahentów czy pracowników.

  Certyfikat wręczono w dniu 22 czerwca 2016 r. w Filharmonii Podkarpackiej. Nagrodę odebrała Prezes Zarządu OKPPiP dr n. hum. Joanna Przybek–Mita, Wiceprezes Zarządu mgr Dorota Kokoszka oraz główny księgowy mgr Grzegorz Buczyński. Kapituła przyznająca Certyfikat uznała firmę OKPPiP za wiarygodnego partnera biznesowego województwa podkarpackiego na okres od 17.06.2016 r. do 16.06.2017 r. Nagroda została przyznana naszej firmie po raz szósty.

 • Zasłużony dla Profilaktyki, Promocji i Ochrony Zdrowia

  Zasłużony dla Profilaktyki, Promocji i Ochrony Zdrowia

  Z satysfakcją informujemy, że decyzją Kapituły została przyznana dla Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie i w dniu 18.11.2016 roku w Solcu – Zdrój wręczona na ręce Prezesa Zarządu- dr n. hum. Joanny Przybek–Mita- statuetka:

  „Zasłużony dla Profilaktyki, Promocji i Ochrony Zdrowia”

  Jest to niezwykle ważne wyróżnienie w naszej działalności, które podkreśla jak istotnym ogniwem w tym procesie są wykształcone i dobrze przygotowane pielęgniarki i położne. Współczesna pielęgniarka i położna nie tylko samodzielnie udziela świadczeń medycznych, ale również realizuje zadania w roli promotora zdrowia, nauczyciela, doradcy i edukatora. Ma ona szczególną okazje do oddziaływania w odniesieniu do pacjentów-klientów, więcej czasu spędza z nimi niż inni pracownicy ochrony zdrowia, obserwuje w różnych sytuacjach, łatwiej jest jej ocenić potrzeby i gotowość pacjenta do uczenia się i zmiany zachowań zdrowotnych. Dzięki coraz wyższemu wykształceniu dyplomowemu i szerokiemu wykształceniu podyplomowemu jest doskonale przygotowana do tej roli. Również badania naukowe potwierdzają, że liczba i kwalifikacje personelu pielęgniarskiego mają związek z jakością opieki i bezpieczeństwem pacjentów. Dlatego cieszymy się, że wieloletnia działalność edukacyjna Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych, która przyczyniła się do przygotowania wielu tysięcy pielęgniarek i położnych w całej Polsce w zakresie profilaktyki, promocji i ochrony zdrowia została zauważona i nagrodzona.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Placówka szkoleniowa Rzeszów

35-083 Rzeszów
ul. Rymanowska 3

tel/fax: 17 77 88 481
księgowość: 508 867 513
biuro projektu: 508 867 547
dział merytoryczny: 508 867 959
sekretariat: 508 867 703 

e-mail: rzeszow@okppip.pl

Placówka szkoleniowa Krosno

38-400 Krosno
ul. Bieszczadzka 5

tel./fax: 13 43 72 781
tel: 508 867 756
tel: 508 867 946
tel: 508 868 063
tel: 727 478 727

e-mail: krosno@okppip.pl

Placówka szkoleniowa Tarnobrzeg

39-400 Tarnobrzeg
ul. 1 Maja 1

tel./fax: 15 823 28 80
15 823 23 23

e-mail: tarnobrzeg@okppip.pl