BEZPŁATNE SZKOLENIA SPECJALIZACYJNE FINANSOWANE Z MINISTERSTWA ZDROWIA- TERMINY KWALIFIKACJI!
Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie informuje, iż na podstawie zawiadomienia o wyborze ofert z dnia 20 lipca 2018 r. będziemy realizować BEZPŁATNE szkolenia specjalizacyjne dofinansowane z Ministerstwa Zdrowia.
WIARYGODNA FIRMA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2018
Zarząd i pracownicy Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie z przyjemnością informują, iż po raz ósmy zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego".
PROJEKT "WYŻSZE PIELĘGNIARSKIE KWALIFIKACJE NA PRZYSZŁOŚĆ OBLIGACJE"
1 kwietnia 2018 r. rozpoczęliśmy realizację nowego projektu "Wyższe pielęgniarskie kwalifikacje – na przyszłość obligacje."
Nowy profil na Facebooku.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do polubienia i zapozniania się z naszym nowym profilem na Facebooku "Pielęgniarki na platformie"..

Nagrody dla firmy OKPPiP

 • Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2018

  Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2018

  Zarząd i pracownicy Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie z przyjemnością informują, iż po raz ósmy zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego".

  Certyfikat przyznawany jest przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie od 2002 roku, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa. Wyróżnienie to jest świadectwem rzetelności i solidności firmy oraz gwarancją prestiżu i wysokiej pozycji. Certyfikat może otrzymać firma, która cieszy się pozytywną opinią w środowisku ekonomicznym, osiąga wysokie wyniki finansowe, a także wywiązuje się z wszelkich zobowiązań. Certyfikat wręczono w dniu 20 czerwca 2018 r. w Filharmonii Podkarpackiej. Nagrodę odebrała Prezes Zarządu OKPPiP dr n. hum. Joanna Przybek – Mita. Kapituła przyznająca Certyfikat uznała firmę OKPPiP za wiarygodnego partnera biznesowego województwa podkarpackiego na okres od 22.06.2018 r. do 20.06.2019 r. Nagroda została przyznana naszej firmie po raz ósmy.

 • Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2017

  Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2017

  Zarząd i pracownicy Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie z przyjemnością informują, iż kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem „WIARYGODNA FIRMA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO”.

  Certyfikat przyznawany jest przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie od 2002 roku, pod honorowym patronatem marszałka województwa. Wyróżnienie to jest świadectwem rzetelności i solidności firmy oraz gwarancją prestiżu i wysokiej pozycji. Certyfikat może otrzymać firma, która cieszy się pozytywną opinią w środowisku ekonomicznym, osiąga wysokie wyniki finansowe, a także wywiązuje się z wszelkich zobowiązań podatkowych. Certyfikat wręczono w dniu 20 czerwca 2017 r. w Filharmonii Podkarpackiej. Nagrodę odebrała Prezes Zarządu OKPPiP dr n. hum. Joanna Przybek – Mita oraz główny księgowy mgr Grzegorz Buczyński. Kapituła przyznająca Certyfikat uznała firmę OKPPiP za wiarygodnego partnera biznesowego województwa podkarpackiego na okres od 22.06.2017 r. do 21.06.2018 r. Nagroda została przyznana naszej firmie po raz siódmy.

 • Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2016

  Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2016

  Zarząd i pracownicy Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie z przyjemnością informują, iż kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego".

  Certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” przyznawany jest przez Izby Przemysłowo-Handlowe w Rzeszowie od 2002 roku, pod honorowym patronatem marszałka województwa. Wyróżnienie to jest świadectwem rzetelności i solidności firmy oraz gwarancją prestiżu i wysokiej pozycji. Certyfikat Wiarygodności może otrzymać firma, która cieszy się pozytywną opinią w środowisku ekonomicznym, osiąga wysokie wyniki finansowe, a także wywiązuje się z wszelkich zobowiązań względem kontrahentów czy pracowników.

  Certyfikat wręczono w dniu 22 czerwca 2016 r. w Filharmonii Podkarpackiej. Nagrodę odebrała Prezes Zarządu OKPPiP dr n. hum. Joanna Przybek–Mita, Wiceprezes Zarządu mgr Dorota Kokoszka oraz główny księgowy mgr Grzegorz Buczyński. Kapituła przyznająca Certyfikat uznała firmę OKPPiP za wiarygodnego partnera biznesowego województwa podkarpackiego na okres od 17.06.2016 r. do 16.06.2017 r. Nagroda została przyznana naszej firmie po raz szósty.

 • Zasłużony dla Profilaktyki, Promocji i Ochrony Zdrowia

  Zasłużony dla Profilaktyki, Promocji i Ochrony Zdrowia

  Z satysfakcją informujemy, że decyzją Kapituły została przyznana dla Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie i w dniu 18.11.2016 roku w Solcu – Zdrój wręczona na ręce Prezesa Zarządu- dr n. hum. Joanny Przybek–Mita- statuetka:

  „Zasłużony dla Profilaktyki, Promocji i Ochrony Zdrowia”

  Jest to niezwykle ważne wyróżnienie w naszej działalności, które podkreśla jak istotnym ogniwem w tym procesie są wykształcone i dobrze przygotowane pielęgniarki i położne. Współczesna pielęgniarka i położna nie tylko samodzielnie udziela świadczeń medycznych, ale również realizuje zadania w roli promotora zdrowia, nauczyciela, doradcy i edukatora. Ma ona szczególną okazje do oddziaływania w odniesieniu do pacjentów-klientów, więcej czasu spędza z nimi niż inni pracownicy ochrony zdrowia, obserwuje w różnych sytuacjach, łatwiej jest jej ocenić potrzeby i gotowość pacjenta do uczenia się i zmiany zachowań zdrowotnych. Dzięki coraz wyższemu wykształceniu dyplomowemu i szerokiemu wykształceniu podyplomowemu jest doskonale przygotowana do tej roli. Również badania naukowe potwierdzają, że liczba i kwalifikacje personelu pielęgniarskiego mają związek z jakością opieki i bezpieczeństwem pacjentów. Dlatego cieszymy się, że wieloletnia działalność edukacyjna Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych, która przyczyniła się do przygotowania wielu tysięcy pielęgniarek i położnych w całej Polsce w zakresie profilaktyki, promocji i ochrony zdrowia została zauważona i nagrodzona.

 • Gazele Biznesu 2015

  Gazele Biznesu 2015

  Dnia 2 lutego 2016 r. Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie otrzymał prestiżową nagrodę „Gazele Biznesu 2015”. Jest to ogólnopolski ranking Pulsu Biznesu, najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Spółka zajęła 15 miejsce w województwie podkarpackim i 570 na 4300 wśród wszystkich firm w Polsce. Uroczysta gala odbyła się w Starej Zajezdni by DeSilva Krakowie. Nagrodę odebrała Prezes Zarządu Joanna Przybek-Mita, Wiceprezes Zarządu Renata Kilar, Wiceprezes Zarządu Dorota Kokoszka i główny księgowy Grzegorz Buczyński.

  Przynależność firmy do klubu Gazel Biznesu oparta jest na danych opracowanych przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland Credit Management Service. Warunkiem jest osiąganie zysków z działalności oraz zwiększanie obrotów firmy przez trzy kolejne lata działalności poprzedzające rok przyznania nagrody.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Placówka szkoleniowa Rzeszów

35-083 Rzeszów
ul. Rymanowska 3

tel./fax: 17 77 88 481
księgowośc: 508 867 513/ 508 867 922
biuro projektu: 508 867 547 / 508 867 537
dział merytoryczny: 508 867 595/ 508 867 766
/ 508 867 959 
sekretariat: 508 867 703 / 519 758 329

e-mail: rzeszow@okppip.pl

Placówka szkoleniowa Krosno

38-400 Krosno
ul. Bieszczadzka 5

tel./fax: 13 43 72 781
tel: 508 867 756
tel: 508 867 946

e-mail: krosno@okppip.pl

Placówka szkoleniowa Tarnobrzeg

 39-400 Tarnobrzeg
ul. 1 Maja 1

tel./fax: 15 823 28 80
15 823 23 23

e-mail: tarnobrzeg@okppip.pl