BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA POŁOŻNYCH
Serdecznie zapraszamy wszystkie położne do uczestnictwa w BEZPŁATNEJ EDYCJI kursu specjalistycznego w zakresie Edukacja i wsparcie kobiety w okresie laktacji. Kurs realizowany będzie w ramach zadania finansowego ze środków narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.
18 LAT OKPPiP!!!
Z ogromną dumą i satysfakcją informujemy, iż Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie osiągnął pełnoletniość!
Plany kształcenia na II półrocze 2017 roku.
Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi planami kształcenia na II półrocze 2017 roku.
Od 1 maja 2017 r. zmiany w kształceniu podyplomowym pielęgniarek i położnych.
Zgodnie z ustawą z dnia 9 października 2015 r. o zmianie ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia pracujących oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2015 r., poz. 1991m z późn. zm.), dnia 1 maja 2017 r. zacznie obowiązywać System Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych (SMK).
NOWA BIBLIOTEKA JUŻ DZIAŁA!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej biblioteki zlokalizowanej przy ul. Szpitalnej 1 w Rzeszowie, piętro II (wejście od ulicy Zamenhofa).
Nowy profil na Facebooku.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do polubienia i zapozniania się z naszym nowym profilem na Facebooku "Pielęgniarki na platformie"..
REALIZACJA PROJEKTU "RECEPTA NA PIELĘGNIARSKIE KWALIFIKACJE"

Nagrody dla firmy OKPPiP

 • Gazele Biznesu 2015

  Gazele Biznesu 2015

  Dnia 2 lutego 2016 r. Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie otrzymał prestiżową nagrodę „Gazele Biznesu 2015”. Jest to ogólnopolski ranking Pulsu Biznesu, najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Spółka zajęła 15 miejsce w województwie podkarpackim i 570 na 4300 wśród wszystkich firm w Polsce. Uroczysta gala odbyła się w Starej Zajezdni by DeSilva Krakowie. Nagrodę odebrała Prezes Zarządu Joanna Przybek-Mita, Wiceprezes Zarządu Renata Kilar, Wiceprezes Zarządu Dorota Kokoszka i główny księgowy Grzegorz Buczyński.

  Przynależność firmy do klubu Gazel Biznesu oparta jest na danych opracowanych przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland Credit Management Service. Warunkiem jest osiąganie zysków z działalności oraz zwiększanie obrotów firmy przez trzy kolejne lata działalności poprzedzające rok przyznania nagrody.

 • Odznaka honorowa „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” oraz Certyfikat „Euro-Partner Podkarpackie Filary Gospodarki”

  Odznaka honorowa „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” oraz Certyfikat „Euro-Partner Podkarpackie Filary Gospodarki” Dnia 9 października 2015 r., podczas uroczystej gali Euro-Partner Podkarpackie Filary Gospodarki w Domu Kultury „Kosmos” w Dębicy, Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położonych Sp. z o.o. w Rzeszowie otrzymał odznakę honorową „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” oraz Certyfikat „Euro-Partner Podkarpackie Filary Gospodarki”. Nagrody z rąk Wicewojewody Podkarpackiego Grażyny Borek, przyjęła Prezes Zarządu Joanna Przybek-Mita w towarzystwie Wiceprezes Zarządu Renaty Kilar oraz Doroty Kokoszki. Zaszczytne odznaczenie przyznawane przez Ministra Gospodarki nadawane jest osobom fizycznym, prawnym i jednostkom organizacyjnym, w uznaniu ich zasług poniesionych na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej poprzez osiągnięcia w pracy zawodowej, działalności badawczo-rozwojowej, organizatorskiej lub promocyjnej. Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie znalazł się wśród najlepszych podkarpackich przedsiębiorstw działających na rzecz rozwoju gospodarczego regionu, które tworzą nowe miejsca pracy, aktywnie pozyskują środki w ramach funduszy unijnych, wdrażają nowe technologie i efektywne metody zarządzania. To zaszczytne wyróżnienie to dla nas wielka nobilitacja i potwierdzenie najwyższych standardów i rzetelności w działaniu firmy.
 • Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2015

  Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2015 Zarząd i pracownicy OKPPiP Sp. z o.o. w Rzeszowie z przyjemnością informują, iż kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni: Certyfikatem „WIARYGODNA FIRMA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO”.Certyfikat przyznawany jest przez Izby Przemysłowo-Handlowe w Rzeszowie od 2002 roku, pod honorowym patronatem marszałka województwa.Wyróżnienie to jest świadectwem rzetelności i solidności firmy oraz gwarancją prestiżu i wysokiej pozycji.Certyfikat może otrzymać firma, która cieszy się pozytywną opinią w środowisku ekonomicznym, osiąga wysokie wyniki finansowe, a także wywiązuje się z wszelkich zobowiązań podatkowych, także względem kontrahentów oraz pracowników.Certyfikat wręczono w dniu 17 czerwca 2015 r. w Filharmonii Podkarpackiej.Nagrodę odebrała Prezes Zarządu OKPPiP - dr n. hum. Joanna Przybek – Mita oraz główny księgowy - mgr Grzegorz Buczyński.Kapituła przyznająca Certyfikat uznała firmę OKPPiP za wiarygodnego partnera biznesowego województwa podkarpackiego na okres od 17.06.2015 r. do 16.06.2016 r. Nagroda została przyznana naszej firmie po raz piąty.
 • Gepard Biznesu 2015

  Gepard Biznesu 2015 Podczas X edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Gepard Biznesu” 20 lipca 2015 r., Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie, został uhonorowany statuetką oraz dyplomem „Gepard Biznesu”. Nagrody te przyznawane są przez Instytut Nowoczesnego Biznesu w Warszawie oraz Redakcję Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma” od 2006 r. „Geparda Biznesu” otrzymują najdynamiczniej rozwijające się firmy według wzrostu ich wartości rynkowej (liczona jest średnia z dynamik zysku netto i przychodów). Nasza spółka osiągnęła bardzo wysoką średnią z dynamik sumy bilansowej, funduszy własnych oraz zysku netto za lata 2013-2014, która wyniosła 88,5 % (przy wymaganej średniej 10%). Jest to już czwarte takie wyróżnienie dla naszego Ośrodka, który zdobył dotychczas tytuł „Gepard Biznesu” w latach: 2009, 2010 i 2011. Nagroda ta jest wyrazem ciągłego rozwoju oraz stabilności finansowej Spółki.
 • Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2014

  Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2014 Zarząd Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie pragnie poinformować, iż nasza firma została po raz czwarty nagrodzona certyfikatem WIARYGODNA FIRMA WOJEWÓDZTYWA PODKARPACKIEGO na okres od 17.06.2014 r. do 16.06.2015 r. Nagroda ta jest gwarantem prestiżu finansowego i rzetelności firmy oraz zaświadcza o stosowaniu najwyższej jakości w zakresie obsługi klienta. Kapituła przyznająca Certyfikat uznała firmę OKPPiP za wiarygodnego partnera biznesowego województwa podkarpackiego 2014 roku. Nagrodę odebrała pani Prezes Zarządu OKPPiP - dr n. hum. Joanna Przybek - Mita, Wiceprezes Zarządu - mgr Renata Kilar oraz główny księgowy - mgr Grzegorz Buczyński. Nagrodę wręczono w dniu 17 czerwca 2014 r. w Filharmonii podkarpackiej.
 • 1
 • 2
 • 3

Placówka szkoleniowa Rzeszów

35-083 Rzeszów
ul. Rymanowska 3

tel./fax: 17 77 88 481
e-mail: rzeszow@okppip.pl

Numery wewnętrzne:
fax: 1 sekretariat: 2 dział merytoryczny: 3
biuro projektu: 4 księgowość: 5

Placówka szkoleniowa Krosno

38-400 Krosno
ul. Bieszczadzka 5

tel./fax: 13 43 72 781
tel: 508 867 756
tel: 508 867 946

e-mail: krosno@okppip.pl

Placówka szkoleniowa Tarnobrzeg

 39-400 Tarnobrzeg
ul. 1 Maja 1

tel./fax: 15 823 28 80
15 823 23 23

e-mail: tarnobrzeg@okppip.pl