Plany kształcenia na I półrocze 2024 roku.
Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi planami kształcenia na I półrocze 2024 roku (placówka szkoleniowa w Rzeszowie).
Bezpłatne szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych finansowane przez Ministerstwo Zdrowia.
Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie będzie realizował bezpłatne szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych finansowane przez Ministerstwo Zdrowia.
Profil na Facebooku.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do polubienia i zapozniania się z naszym profilem na Facebooku "Pielęgniarki na platformie".

Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Połoznych w Rzeszowie poszukuje nowego pracownika!

Stanowisko: Specjalista ds. szkoleń
Wymiar czasu pracy: Pełen etat
Miejsce pracy: Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie, ul. Rymanowska 3 35-083 Rzeszów

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe pielęgniarskie lub administracyjne.
- Prawo jazdy kat .B i min. roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.
- Znajomość obsługi komputera oraz MS Office.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
- Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
- Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów.
- Obowiązkowość, rzetelność, punktualność.
- Dobra organizacja pracy i dotrzymywanie ustalonych terminów.

Zakres obowiązków:
- Obsługa administracyjno-organizacyjna oraz merytoryczna szkoleń.
- Sporządzanie i kompletowanie programów i dokumentacji szkoleniowej.
- Współpraca z różnymi instytucjami w zakresie: organizowania szkoleń, umów dotyczących zajęć praktycznych, dofinansowania szkoleń.
- Sporządzanie planów oraz sprawozdań z zakresie działalności szkoleniowej.
- Nadzór nad sprzętem dydaktycznym.
- Nadzór merytoryczny nad pracą kierowników kursów i specjalizacji.
- Przygotowywanie ofert dotyczących pozyskiwania środków na szkolenia m.in. z Ministerstwa Zdrowia.

Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres rzeszow@okppip.pl Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Placówka szkoleniowa Rzeszów

35-083 Rzeszów
ul. Rymanowska 3

tel/fax: 17 77 88 481
księgowość: 508 867 513
biuro projektu: 508 867 547
dział merytoryczny: 508 867 959
sekretariat: 508 867 703

e-mail: rzeszow@okppip.pl

Placówka szkoleniowa Krosno

38-400 Krosno
ul. Bieszczadzka 5

tel./fax: 13 43 72 781
tel: 508 867 756
tel: 508 867 946
tel: 508 868 063
tel: 727 478 727

e-mail: krosno@okppip.pl

Placówka szkoleniowa Tarnobrzeg

39-400 Tarnobrzeg
ul. 1 Maja 1

tel./fax: 15 823 28 80
15 823 23 23

e-mail: tarnobrzeg@okppip.pl