PLANY KSZTAŁCENIA NA I PÓŁROCZE 2020
Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi planami kształcenia na I półrocze 2020 roku (placówka szkoleniowa w Rzeszowie).
JUBILEUSZ 20-LECIA OŚRODKA KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH SP. Z O.O. W RZESZOWIE.
Gala z okazji 20-lecia Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie.
27 września 2019 r. w Hotelu Bristol Tradition & Luxury w Rzezowie odbyła się uroczysta Gala z okazji jubileuszu 20-lecia Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie
Platforma testów i szkoleń Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych: www.testy.okppip.pl
Serdecznie zapraszamy wszystkie Pielęgniarki/Pielęgniarzy oraz Położne do skorzystania z naszej platformy z testami przygotowującymi do egzaminu państwowego.

   27 września 2019 r. w Hotelu Bristol Tradition & Luxury w Rzezowie odbyła się uroczysta Gala z okazji jubileuszu 20-lecia Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie.

   Na Gali zgromadziło się blisko 300 znakomitych gości z całej Polski oraz zagranicy. Wydarzenie to było okazją do wspomnień, wzruszeń oraz podsumowania dwóch dekad działalności Ośrodka. Podczas Gali wręczono statuetki dla „Zasłużonych dla OKPPiP” oraz podziękowania i gratulacje dla wszystkich osób, które w sposób szczególny przyczyniły się do powstania i rozwoju naszej firmy. Wyemitowano specjalnie przygotowany na tę okazję film „20 lat razem!”. Mogliśmy również wysłuchać dwóch wykładów inauguracyjnych. Galę uświetnił koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim przybyłym na Galę gościom za wspólne świętowanie.

   Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych sp. z o.o. w Rzeszowie powstał w 1999 roku na wniosek Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie oraz Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Krośnie. Firma posiada trzy placówki szkoleniowe: w Rzeszowie, Krośnie i Tarnobrzegu. Ośrodek jest jedną z największych instytucji szkoleniowych dla pielęgniarek i położnych w Polsce, biorąc pod uwagę potencjał dydaktyczny i organizacyjny oraz liczbę uczestników szkoleń. Pracujemy 20 lat na rynku kształcenia podyplomowego realizując rozliczne projekty szkoleniowe lokalne, ogólnopolskie i międzynarodowe. Przez cały okres naszej działalności przeszkoliliśmy już ponad 70 tysięcy osób.

   Nasza firma ma jeden główny i często powtarzany cel: podnosić jakość kształcenia. Świadoma edukacja ma tworzyć lepsze pielęgniarstwo. Naszą wizją jest nieustanny rozwój. Do podstawowych wartości, którymi kierujemy się w biznesie zaliczamy przede wszystkim uczciwość i motywację. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu, już od dwóch dziesięcioleci cieszymy się zaufaniem naszych klientów. 

   OKPPiP tworzą ludzie- pracownicy, wykładowcy, opiekunowie stażu, kontrahenci, a zwłaszcza uczestnicy naszych szkoleń. Dziękujemy wszystkim za lata udanej współpracy, bezcenne wsparcie, które nam zapewniliście oraz zaufanie, którym nas obdarzyliście. Za nami lata ciekawych doświadczeń, a przed nami kolejne wyzwania. Mamy nadzieję, że przyszłość będzie dla nas wszystkich również przepełniona sukcesami, dobrymi pomysłami oraz ciągłym rozwojem.

   Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wkład włożony we współtworzenie i rozwój Ośrodka. Niech sukces OKPPiP będzie również źródłem Państwa osobistego sukcesu i satysfakcji!

Placówka szkoleniowa Rzeszów

35-083 Rzeszów
ul. Rymanowska 3

tel/fax: 17 77 88 481
księgowość: 508 867 513
biuro projektu: 508 867 547
dział merytoryczny: 508 867 959
sekretariat: 508 867 703 

e-mail: rzeszow@okppip.pl

Placówka szkoleniowa Krosno

38-400 Krosno
ul. Bieszczadzka 5

tel./fax: 13 43 72 781
tel: 508 867 756
tel: 508 867 946

e-mail: krosno@okppip.pl

Placówka szkoleniowa Tarnobrzeg

39-400 Tarnobrzeg
ul. 1 Maja 1

tel./fax: 15 823 28 80
15 823 23 23

e-mail: tarnobrzeg@okppip.pl